جشنواره کارآفرینان برتر استان گلستان برگزار می‌شود

رئیس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر امسال در استان گلستان برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا ۳۱ تیرماه در این جشنواره شرکت کنند.

 کارآفرینی

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت از خبرگزاری تسنیم ، سید محمد دادو، ظهر روز24تير در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام در یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر ز 16 خرداد ماه در استان گلستان آغاز شده و تاکنون 60 نفر برای شرکت در این جشنواره نام‌نویسی کرده‌اند.

 

وی افزود: مهلت شرکت علاقه‌مندان به حضور در جشنواره کارآفرینان برتر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تا 31 تیرماه تعیین شده است.

 

رئیس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری در زمینه توسعه و ترویج کارآفرینی از الزامات و برنامه های دولت است و مقوله کارآفرینی فرادستگاهی است و همه دستگاه‌ها و بخش ها باید برای بسترسازی آن، همکاری کنند.

 

دادو، از همه افراد و شرکت‌هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می‌دانند، دعوت کرد که به پایگاه  www.karafarinanebartar.ir  مراجعه و فرایند ثبت نام را تکمیل کنند.

 

وی افزود: ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، شناسایی کارآفرینان برتر استانی و معرفی آنها به جامعه به ویژه جوانان برای الگوگیری، ایجاد فضای تعاون و همکاری میان عرصه‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار و ترویج فرهنگ کارآفرینی و حمایت‌‌های معنوی برای ایجاد کسب و کار جدید از اهداف برگزاری این جشنواره است.

 

رئیس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: یکی از دستاوردهای برگزاری این جشنواره را تشکیل اتاق فکری با حضور کارآفرینان دانست و اظهار کرد: 9 داور برای برگزاری جشنواره استانی کارآفرینان برتر انتخاب شدند که این داوران در 3 بخش کشاورزی، صنعت و خدمات، افراد و شرکت‌های ثبت‌نام شده در سامانه را براساس شاخص‌ها، داوری می‌کنند.

دادور، اظهار داشت: نفرات برتر این جشنواره آبان ماه امسال معرفی و به مرحله کشور راه می‌یابند و مرحله کشوری جشنواره ملی کارآفرینان آذرماه امسال برگزار می‌شود.

جشنواره-کارآفرینان-برتر-استان-گلستان-برگزار-می‌شود