مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:برنامه‎های هفته کار و کارگر امسال با محوریت اقتصاد مقاومتی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: امسال برنامه‎های هفته کار و کارگر با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

 خبرگزاری فارس: برنامه‎های هفته کار و کارگر امسال با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود

به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت ازخبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، امرالله عباسی در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر اظهار کرد: برنامه‎های هفته کار و کارگر امسال با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

 وی افزود: عمل به مولفه‎ها و شاخص‎های مورد نظر رهبر عزیزمان در اقتصاد مقاومتی، یک نوع عدالت اقتصادی ایجاد می‎کند.

 عباسی تصریح کرد: این عدالت اقتصادی منجر به ایجاد روحیه پرنشاط و شاداب در بین جامعه کار و تلاش استان می‎شود و انگیزه آنان را برای انجام صحیح کارِ درست افزایش خواهد داد.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تاکید کرد: جامعه کار و تلاش استان با عمل به اقتصاد مقاومتی و ترویج این فرهنگ بزرگ همانند گذشته حضور پر رنگ خود را صحنه‎های جهاد اقتصادی و فرهنگی به اثبات خواهد رساند.

 عباسی یادآور شد: تلاش و مجاهدت اقتصادی کارگران شریف و کارفرمایان عزیز موجب شد تا شرایط سخت تحریم را به نحو شایسته پشت سر بگذاریم و به یک وضعیت مطلوب و مناسب دست پیدا کنیم.

 رئیس ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر استان گلستان اظهار داشت: امسال تمامی برنامه‎های گرامیداشت هفته کار و کارگر را با محوریت اقتصاد مقاومتی و مشارکت و همکاری کامل تشکل‎های کارگری و کارفرمایی برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل-تعاون،-کار-و-رفاه-اجتماعی-گلستان-برنامه‎های-هفته-کار-و-کارگر-امسال-با-محوریت-اقتصاد-مقاومتی