منتخب مردم آزادشهر:ضرورت فعال شدن شرکت های تعاونی در برنامه ششم توسعه

منتخب مردم آزادشهر و رامیان در مجلس دهم گفت:حل مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان دغدغه اصلی مجلس دهم است.

 Image result for ‫منتخب مردم آزادشهر و رامیان‬‎

سایت امید(پدیده)مینودشت-علیرضا ابراهیمی در حاشیه بازدید از خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور پر شور مردم آزادشهر و رامیان در انتخابات 7 اسفند، گفت:رقابتی سالم و به دور از هرگونه تنش در این شهرستان ها برقرار بود، و مردم این شهرستان ها با مشارکت 85 درصدی خود پشتوانه ای دوباره برای نظام جمهوری اسلامی ایران خلق کردند.

 

منتخب مردم آزادشهر و رامیان در مجلس دهم با بیان اینکه اولویت و نگاه مجلس دهم باید مسائل اقتصادی باشد، افزود: حل مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان دغدغه اصلی مجلس دهم است، و در حال حاضر این مسایل مهمترین دل نگرانی مردم است.

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه در حوزه اقتصاد باید مشارکت بیشتر بخش خصوصی را مورد توجه قرار داد، ادامه داد: باید موانع ورود بخش خصوصی در اقتصاد رفع شود، و بخش خصوصی با هدایت دولت در اقتصاد نقش پر رنگ تری ایفا کند.

 منتخب مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی برنامه ششم توسعه در مجلس دهم ادامه داد: با توجه به اینکه بدنه دولت در حال کوچک سازی است و این مانع جذب بسیاری از نیروهای تحصیلکرده در مشاغل دولتی می شود، باید شرایط و امکانات فعال شدن شرکت های تعاونی و ارائه تسهیلات مورد نیاز جهت افزایش کارآفرینی در برنامه ششم فراهم شود، تا به رشد اقتصادی و افزایش اشتغال کمک کند./

منتخب-مردم-آزادشهر-ضرورت-فعال-شدن-شرکت-های-تعاونی-در-برنامه-ششم-توسعه