بازدید از اقامتگاه بومگردی کوه کمر مینودشت توسط کارشناسان میراث و بهداشت

رئیس اداره میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری شهرستان مینودشت از بازدید ضربتی اقامتگاه های شهرستان مینودشت به اتفاق کارشناسان ادارات مرکز بهداشت ، صنعت و معدن و تجارت و میراث فرهنگی شهرستان مینودشت در قالب ستاد خدمات سفر تابستان 97خبر داد.

به گزارش سایت امید(پدیده)مینودشت ازروابط عمومی اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مینودشت ؛ پور مهدی رئیس اداره میراث فرهنگی,صنایع دستی شهرستان مینودشت گفت: روز یک شنبه مورخ 7 مردادماه 97 بازدید ضربتی از دو اقامتگاه عمو قدرت و کوه کمر شهرستان مینودشت به اتفاق کارشناسان ادارات مرکز بهداشت ، صنعت و معدن و تجارت و میراث فرهنگی شهرستان در قالب ستاد خدمات سفر تابستان صورت پذیرفت.

وی گفت : بازدید از تاسیسات گردشگری شهرستان در راستای برنامه های  ستاد خدمات سفر تابستان و همچنین تکلیف اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری گلستان در خصوص بازدید از اقامتگاه های بوم گردی در سطح شهرستان مینودشت صورت گرفت که این شهرستان در راستای اجرای این برنامه ، بازدید های ضربتی زمان بندی شده را طی این هفته و هفته آینده خواهد داشت.

پور مهدی افزود: در این بازدید موارد و مشکلات به بهره برداران اعلام و جهت اقدام لازم تا بازدید بعدی فرصت داده شد.

گفتنی است؛  اقامتگاه بوم گردی کوه کمر به مدیریت آقای عباسعلی ممشلی  در تاریخ 29 /2/1397 و اقامتگاه عمو قدرت به مدیریت قدرت امید زاده در تاریخ 12/11/1395 مجوز خود را از اداره کل میراث فرهنگی استان دریافت کرده اند.

بازدید-از-اقامتگاه-بومگردی-کوه-کمر-مینودشت-توسط-کارشناسان-میراث-و-بهداشت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید