حضور خيرين ورزشيار گلستان در دومین همایش خیربن ورزش‌یار با حضور وزیر ورزش

دومین همایش خیرین ورزش‌یار کشور امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاونان وی و قهرمانان ورزشی در هتل المپیک در حال برگزاری است.

 خیرین ورزش‌یار

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت از ایسنا، این همایش با حضور خیران ورزش‌یار سراسر کشور که در امر ورزش کمک‌های نقدی و غیرنقدی داشتند و در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دولتی همکاری و اقدام خیرخواهانه داشتند، انجام خواهد شد.

 

وزارت ورزش و جوانان در تلاش است از خیرین ورزش‌یار به عنوان پتانسیل و بستری عظیم جامعه در راستای برطرف شدن خلإها و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی بهره ببرد.

وزیر ورزش و جوانان در مراسم خیرین ورزشی بیان کرد: تعداد بی‌شماری از اماکن عمومی مردم از جمله مساجد، مدارس، بیمارستان‌ها و ... توسط افراد نیکوکار ساخته شده است. در زمینه ورزش نیز فعالیت‌هایی انجام شده است اما همانند ساخت مساجد و بیمارستان‌ها گسترش نیافته است. بر ضرورت توسعه امور خیریه در ورزش تاکید می‌کنم. پرداختن به ورزش و جوانان پرداختن به سلامت جامعه است. جامعه سالم، جامعه‌ای است که تحرک در آن بیش‌تر می‌شود.

 

او در ادامه بیان کرد: گسترش ورزش همگانی برای داشتن جامعه‌ای سالم است تا بتوانیم جلوی افسردگی در جامعه را بگیریم و با افزایش تحرک بدنی و فکری ضریب بهره‌وری در جامعه را افزایش دهیم. ورزش به یاری و مساعدت خیرین نیاز دارد و بدون خیرین و بخش خصوصی، نمی‌توان برنامه ششم توسعه را پیش برد. ورزش کشور در مسیر خود از یاری این خیرین برخوردار بوده است و از ابتدای حرکت همین خیرین ۳۳۰ پروژه را آغاز کرده‌اند که تاکنون ۱۱۰ پروژه به بهره‌برداری رسیده است و امیدواریم با یاری خیرین، پروژه‌های بیش‌تری را تکمیل و در اختیار مردم قرار دهیم.

 

سلطانی‌فر در پایان بیان کرد: از همه خیرین به واسطه حضور در این مراسم و حمایت و پشتیبانی برای تکمیل پروژه‌های ورزشی تشکر می‌کنم و آرزوی توفیقات بیش‌تر دارم. 

در این مراسم هم‌چنین از خیرین ورزشی تقدیر به عمل آمد.

***

تعدادي از خيرين ورزشيار استان گلستان به اين برنامه دعوت شده بودند كه آقاي قاسم برزميني معاونت اداره كل ورزش و جوانان استان گلستان

اين دوستان را همراهي مي كردند:1-آقاي عمادي 2-آقاي عباسي 3-آقاي جهانشاهي- 4آقاي ساري خاني5 آقاي موحد6-عباسعلي ممشلي

حضور-خيرين-ورزشيار-گلستان-در-دومین-همایش-خیربن-ورزش‌یار-با-حضور-وزیر-ورزش

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید