با موضوع فناوری فرهنگی، اشتغال و تولید ثروت؛ اولین رویداد دانش آموزی استان گلستان در مینودشت

اولین رویداد دانش آموزی استان گلستان با موضوع " فناوری فرهنگی، اشتغال و تولید ثروت " در کانون المهدی مینودشت آغاز شد.

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت از " مینوخبر " ، این رویداد دو روزه با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان ( اداره فرهنگی و هنری)  و پارک علم و فناوری گلستان در حال برگزاری است.

در این رویداد  بیش از 40 نفر از نخبگان برتر دانش آموز به منظور کشف ایده های نو در زمینه تولید نرم افزارکاربردی در حیطه ی آموزشی و فرهنگی و آشنایی با فضای کسب و کار و پرورش خلاقیت های خود با کمک مربیان متخصص استانی کارگروه های تخصصی راطی می کنند.

مهمانان استانی اولین روز همایش، «ابراهیم حاجیلری» معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، «محمد ضیایی» رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان و «عماد آیدانی» مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری گلستان بودند که از نزدیک با ایده ها و توانمندی های دانش آموزان آشنا شدند و مطالبی را در خصوص اهداف دوره برای دانش آموزان گوشزد کردند.

ضیایی مشاور امور جوانان مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان، ضمن ابراز رضایت از توانمندی های دانش آموزان مینودشت، سطح کلاس ها را بالا ارزیابی کرد و از انگیزه و مشارکت دانش آموزان این شهرستان قدردانی کرد.

وی افزود: گروه ها و ایده های برتر به اسپانسرها و مراکز سرمایه گذاری معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است این رویداد امروز با برگزاری اختتامیه و اعلام ایده های برتر با حضور مهمان استانی  به کار خود پایان خواهد داد.

با-موضوع-فناوری-فرهنگی،-اشتغال-و-تولید-ثروت؛-اولین-رویداد-دانش-آموزی-استان-گلستان-در-مینودشت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید