به مناسبت هفته سلامت :همایش پیاده روی خانوادگی مینودشت

صبح روزجمعه همایش پیاده روی خانوادگی مینودشت برگزار شد.

minookhabar49 2

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت از " مینوخبر " ، در اولین روز از هفته سلامت به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مینودشت و با مشارکت بخش دولتی و خصوصی همایش پیاده روی خانوادگی برگزار شد.

شرکت کنندگان در این همایش از مقابل شبکه بهداشت و درمان شهرستان تا اردوگاه دانش آموزی شهید فهمیده را در هوای مطبوع بهاری پیاده پیمودند.

در پایان قرعه کشی چهار دستگاه دوچرخه (دو دستگاه اهدایی مرکز معاینه فنی خودروی قره جانلو، یک دستگاه اهدایی شرکت پدیده معین و یک دستگاه اهدایی اداره ورزش و جوانان)، 10 کارت هدیه یک میلیون ریالی و 15 کارت هدیه 500 هزار ریالی توسط  تنی چند از مسئولان حاضر در همایش قرعه کشی شد و به برندگان اهدا شد.

minookhabar49 2

یکی از برندگان دوچرخه کارمند شبکه بهداشت مینودشت بود که اعلام کرد دوچرخه را تقدیم حاضران می کنم و از این رو دوچرخه دو باره قرعه کشی و برنده خوش شانس ان اهدا شد.

دختر یکی دیگر از کارکنان این مرکز برنده کارت هدیه 500 هزار ریالی شد که آن را تقدیم «سما» دختر «جواد سنجه ونلی» شهید مدافع حرم شهرستان کرد. این کارت هدیه را پدربزرگ «سما» دریافت کرد تا به نوه اش اهدا کند.

«علیرضا مصطفی لو» جانشین فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مینودشت هم یکی دیگر از برندگان کارت هدیه 500 هزار ریالی بود که ان را به مرکز نیکوکاری اهدا کرد.

گفتنی است؛ هفته ملی سلامت، از یکم لغایت هفتم اردیبهشت ماه برگزار می شود. شعار روز جهانی سلامت، از سوی سازمان بهداشت جهانی " بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم (Let’s talk depression ) و در ایران، "زندگی سالم، با نشاط و امید" نامگذاری شده است.

به-مناسبت-هفته-سلامت-همایش-پیاده-روی-خانوادگی-مینودشت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید