افتتاحیه-دومین-المپیاد-ورزشی-گلستان-برگزار-شد

مراسم افتتاحیه دومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان بعدازظهر امروز در گرگان برگزار شد.

 

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت از ایسنا، مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی استان با شعار «المپیاد، میعادگاه ورزش گلستان» با حضور مسئولان استان، ورزشکاران و مردم ورزش دوست، 27فروردين در سالن ورزشی امام خمینی(ره) گرگان برگزار شد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در این مراسم گفت: المپیاد ورزشی استان گلستان از سال گذشته با توجه و تأکید بر رشته‌های آمایشی استان پایه‌ریزی شد.

 

«بهمن طیبی» تصریح کرد: خوشبختانه برگزاری اولین المپیاد در سال 1395 در حد قابل قبولی توانست اقبال جامعه ورزش و جوانان را به همراه داشته باشد.

 

وی افزود: این امر مدیران وزارت ورزش و جوانان را به این فکر انداخت که سال 96 این المپیاد را با قوت هر چه بیشتری برگزار کنند.

 

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان عنوان کرد: امیدوارم تاکید و تکرار بر برگزاری المپیاد ورزشی در استان با هدف توجه بیشتر به رشته هایی که در استان منشا استعداد و خیر و برکت هستند، باعث شود انگیزه نونهالان، نوجوانان و تمامی اقشار جامعه نسبت به ورزش بیشتر شود.

 

طیبی یکی از اهداف اصلی ورزش را ایجاد شور و نشاط در جامعه عنوان کرد و گفت: برگزاری این المپیاد می تواند موجب افزایش کیفی سطح ورزش استان جهت دستیابی به مدال های فرا ملی شود.

 

در ادامه مراسم استاندار گلستان با بیان اینکه المپیاد های ورزشی استانی برای اولین بار سال گذشته در گلستان برگزار شد، اظهار کرد: این نوع المپیاد ها بنیانگذاری بسیار خوب و هوشمندانه است.

 

دکتر حسن صادقلو تصریح کرد: امیدواریم در سایه چنین بنیان گذاری های فرهیخته، استعداد های واقعی و حقیقی ورزش استان ما در کشور نمایان شود.

 

وی افزود: استعداد های روستایی و شهری و به تبع آن استعداد های استانی ما و در ادامه دقیقا اثبات گر استعداد های استان ما در شرایط ملی و بین المللی خواهد بود.

 

استاندار گلستان عنوان کرد: اینجاست که ما باید از این نوع حرکت ها حمایت و پشتیبانی کنیم و حضور مسئولان در اینجا نشان می دهد که عقیده داریم، باید از این نوع المپیاد پشتیبانی کرد.

 

صادقلو با اشاره به اینکه استان ما در زمینه ورزش موفقیت های زیادی داشته است، گفت: استان گلستان در دل ورزش آسیب های اجتماعی را نشانه گرفته تا بتواند آنها را در آینده نزدیک مهار کند.

 

وی با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی در استان افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: گلستان در شاخص های اختصاصی بیش از 2.5 برابر افزایش پیدا کرده است.

 

استاندار گلستان بیان کرد: همه اینها در سایه همت مسئولان، ورزش دوستان، فکوران ورزش و برنامه ریزان ورزش در صحنه بوده است.

 

صادقلو خاطرنشان کرد: همه شما می توانید شخصیت های بزرگ ورزشی در کشور شوید و می توانید فرهاد قائمی و سردار آزمون دیگری برای کشور باشید.

 

استاندار گلستان در پایان گفت: امیدواریم از دل این المپیادها که با همت و اراده های شما جوانان به بهترین شکل برگزار خواهد شد، شاهد ارتقا استان گلستان در ورزش، توجه در سطح ملی به استان ما و موفقیت همه شما در عرصه های بین المللی باشیم.

 

در ادامه، مراسم رژه تیم‌ های شهرستان ‌های مختلف به همراه سرود برگزار شد و افتخار آفرینان ورزشی هر شهرستان معرفی شدند.

 

در پایان نیز مشعل دومین المپیاد ورزشی گلستان توسط آرش خرمالی عضو تیم ملی والیبال نشسته کشور روشن شد.

 محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال و مجری برنامه‌های ورزشی، مجری این مراسم بود.

 این المپیاد با حضور بیش از 2 هزار و 500 ورزشکار در 11 شهرستان مختلف استان به مدت دو هفته برگزار می شود.

افتتاحیه-دومین-المپیاد-ورزشی-گلستان-برگزار-شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید