وزيري:پرهیز کاندیدهای انتخاباتی از تخریب، توهین و سیاه‎نمایی

فرماندار مینودشت گفت: کاندیدهای انتخاباتی در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از تخریب، توهین و سیاه‎نمایی پرهیز کنند و مردم‎داری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت ازخبرگزاری فارس اسرافیل وزیری صبح روزچهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان در رابطه با اهمیت شرکت و حضور مردم در انتخابات اظهار کرد: اردیبهشت سال جاری دو انتخاب مهم، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش داریم.

 

وی با بیان اینکه در دین مبین اسلام مهمترین رکن اساسی ولایت فقیه است تصریح کرد: حضور گسترده مردم در تمام عرصه‎ها از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون موجب شده انقلاب اسلامی ایران با وجود توطئه و دسیسه‎های دشمنان تا به امروز روی پای خود بایستد.

 

فرماندار مینودشت ادامه داد: سال گذشته و در طی انتخابات مجلس شورای اسلامی، آرامش و امنیت در صندوق‎های رأی در شهرستان مینودشت برقرار بود امسال نیز استقبال کم‎نظیر مردم و کسانی که احساس مسؤلیت کردند تا برای کاندید شدن وارد عمل شوند نشاندهنده علاقه مردم به انقلاب اسلامی است.

 

*کاندیدها مردمداری را سرلوحه کار خود قرار دهند/ مردم با انتخاب کاندید اصلح، گام مؤثری برای توسعه شهر و روستای خود  بردارند

 

وزیری به اهمیت شرکت مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: مردم با توجه به برنامه کاندیدها، عمل به برنامه‎ها و صدق در گفتار افراد اصلحی را انتخاب کنند از سویی کاندیدها از تخریب، توهین و سیاه نمایی پرهیز کنند و سعی داشته باشند تا واقعیت‎ها گفته شود و مردم‎داری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی اذعان کرد: کار آمدن نیروهای کارآمد و متخصص برای شهر و روستا می‎تواند به توسعه و آبادانی کمک بسزایی داشته باشد و امیدوارم مردم با انتخاب کاندید اصلح، گام مؤثری برای توسعه شهر و روستای خود  بردارند.

 وی گفت: حضور با شکوه مردم در انتخابات موجب دوستی و امیدواری مردم و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

وزيري-پرهیز-کاندیدهای-انتخاباتی-از-تخریب،-توهین-و-سیاه‎نمایی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید