پدر شهید مهدی شکوری: فرزندمان را نذر حضرت زینب کرده بودیم

پدر سومین شهید مدافع حرم شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه خون جوان من از جوانان امام حسین (ع) رنگین‌تر نیست، گفت: من و مادر مهدی او را نذر حضرت زینب کرده بودیم.

 

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت ازخبرگزاری فارس ا، حسین شکوری پدر شهید مهدی شکوری سومین شهید مدافع حرم شهرستان گنبدکاووس بعدازظهر امروز در جمع مدیران، مسوولان و مردم گنبدکاووس که برای عرض ادب و تسلیت به حضور او مشرف شده بودند اظهار کرد: به من تسلیت نگویید زیرا به شهادت فرزندم در راه خدا و اعتلای اسلام افتخار می‌کنم.

 

وی با بیان اینکه از اعزام فرزندم به سوریه و دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) ذره‌ای پشیمان نیستم، افزود: من و مادر مهدی او را به خدا سپردیم و در روزی که با او خداحافظی کردیم او را نذر حضرت زینب (س) کرده و گفتیم این فرزند را به عنوان سهم ما در دفاع از حرمت از ما بپذیر.

 

پدر سومین شهید مدافع حرم گنبدکاووس با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان در غم شهادت مهدی گریه نمی‌کنم خاطرنشان کرد: شهادت مهدی برای ما افتخار است و دشمن باید در خواب ببیند که ما به دلیل شهادت فرزندمان گریه کنیم.

 شکوری با اشاره به اینکه مگر خون فرزند ما از فرزندان امام حسین (ع) رنگین‌تر است، گفت: درست است که مهدی پاره تن ما بود ولی می‌دانیم که او امانت خدا در دست ما بود.

 گفتنی است حجت الاسلام محمود ترابی امام جمعه شهرستان گنبدکاووس نیز با تقدیر از صبوری و روحیه بالای خانواده این شهید بزرگوار تاکید کرد: امروز شما خانواده‌های شهدا الگوهای بی بدیل ملت در پایداری، استقامت و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی هستید.

پدر-شهید-مهدی-شکوری-فرزندمان-را-نذر-حضرت-زینب-کرده-بودیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید