بسیج رسانه گلستان دوره های آموزش خبرنگاری برگزاری می کند

مسئول بسیج رسانه استان گلستان از برگزاری دوره تخصصی «گزارش‌نویسی» و «یادداشت نویسی» ویژه خبرنگاران گلستانی خبر داد.

 کراپ‌شده - بسیج رسانه گلستان

به گزارش سايت اميد(پديده)مينودشت ازخبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری بسیج رسانه گلستان، علی‎محمد جعفری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: دوره تخصصی گزارش‌نویسی و یادداشت نویسی ویژه خبرنگاران فعال استان گلستان به مدت دو روز و در تاریخ ۳۰ و ۳۱ فروردین‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه کانون بسیج رسانه استان گلستان در راستای افزایش تخصص اصحاب رسانه اقدام به برگزاری دوره‎هایی مقدماتی، تخصصی و پیشرفته‎ روزنامه‎نگاری در سطح استان گلستان می‌کند، افزود: در برگزاری این دوره‌های آموزشی از اساتید برجسته کشوری استفاده می‌شود.

 

وی تصریح کرد: «حسین شمسیان» عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان و «دژاکام» از خبرنگاران برجسته و مطرح کشور، اساتید این دوره از آموزش یادداشت نویسی و گزارش‌نویسی هستند.

 

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: این دوره آموزشی به شکل کارگاهی و در دو روز از صبح الی عصر برگزار می‌شود که علاقه‌مندان برای ثبت‎نام در این دوره آموزشی می‎توانند به سایت بسیج رسانه استان گلستان مراجعه و اطلاعات بیشتر برای ثبت‎نام را از این سایت دریافت کنند.

 

جعفری تصریح کرد: ارائه معرفی‎نامه از یکی از رسانه‎های فعال استان، رعایت شئونات اسلامی و ... ازجمله شرایط ثبت‎نام در این دوره آموزشی است.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان در رابطه با هزینه ثبت‌نام در این دوره‌های آموزشی گفت: برای خبرنگاران عضو بسیج رسانه استان هزینه ثبت‌نام در این دوره‌های آموزشی مبلغ ۲۰ هزار تومان و برای خبرنگارانی که عضو بسیج رسانه استان نیستند مبلغ ۵۰ هزار تومان در نظر گرفته‌شده است.

بسیج-رسانه-گلستان-دوره-های-آموزش-خبرنگاری-برگزاری-می-کند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید